@@ Ozan72 Forum @@
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yurtdışında Dil Eğitimi

Go down

Yurtdışında Dil Eğitimi Empty Yurtdışında Dil Eğitimi

Post  dilokullari Wed Jan 08, 2014 2:30 am

Yurtdışında Dil Eğitimi 207m80n

İngiltere, Türkiye, Kanada başta olacak şekilde dünyanın dört bir yanındaki dil okullarına, üniversitelere (master, lisans, doktora) ve ayrıca diploma programlarına öğrenci yerleştiren Real Eğitim Danışmanlığı, dünyanın en büyük üniversiteler, dil okulları ve kolejleriyle çalışmaktadır.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, temsilcisi olduğu her kurumu özen ve titizlikle seçer. Birlikte çalıştığı Yurtdışında Yüksek Lisans, yetkili kurumlar tarafından akredite olmuştur ve ayrıca çok uzun yılların deneyimine ve bilgi birikimine sahip olmasına dikkat eder.

Real Eğitim, sunduğu danışmanlık hizmetinin kalitesiyle de diğer danışmanlık firmalarından ayrılıp ön plana çıkmaktadır. Her öğrenci kariyer hedefleri, ekonomik durumu ve akademideki başarısı göz önünde bulundurularak titizlikle değerlendirilir ve kendisine en uygun dil programına başvurusu yapılır, kabul mektubu kolaylıkla alınır, vize başvurusu yapılır, vize alındıktan hemen sonra tercihlerine en uygun uçak bileti ve konaklaması özenle ayarlanır ve öğrenciye gideceği şehir, okul ve programla ilgili oryantasyon yapıldıktan sonra uğurlanır ve gideceği ülkede bulunan temsilcilerimizle karşılanır ve dil okulu süresince destek verilir. İşte bu sebeplerden dolayı Real Eğitim, İngiltere'de Diploma Programları alanında Türkiye'deki öncü firmalardan birisidir.

dilokullari

Back to top Go down

Back to top